Küsi pakkumist

Mööbli utiliseerimine

Vana mööbli äravedu, diivani äravedu

Korteri renoveerimise või uue kodu ostmise korral, kui vana mööblit ei ole enam vaja, kasutage meie ettevõtte Moving poole – vana mööbli äravedu pole kunagi olnud nii lihtne. Meie töötajad viivad teie mööbliesemed ära ning mööbel utiliseeritakse nõuetekohaselt.

Kuidas kujuneb utiliseerimise maksumus

Hind koosneb kahest komponendist:

  • Esemete peale- ja mahalaadimise ajakulu. Hind sõltub töötajate arvust ja transpordivahendi suurusest.
  • Utiliseerimistasu. Hind sõltub utiliseeritavate asjade hulgast – 0,1m3 3 eurot + käibemaks.
Näide maksumuse arvestusest: kahekohalise diivani äravedu 5. korruselt kahe töötaja poolt ühe tunniga (laadimine, sõiduaeg, mahalaadimine prügimäele). Diivani maht on 1m3.

Prügi utiliseerimine maksab 30 eurot + 35 eurot teenuse eest. Antud tellimuse kogumaksumus on 65 eurot + käibemaks.

Näita rohkem

Milliseid probleeme aitab meie teenus vältida

Enamasti, kui vana mööbel muutub remondi või kolimise ajal pärast uue mööbli ostmist ebavajalikuks, jätavad omanikud selle hoovi prügikasti juurde. Heal juhul võtavad selle mööbli endale abivajajad. Halvimal juhul seisab see seal nädalaid, häirides ümbritsevaid oma eenduvate jalgade, seljatoe ja muude osadega. Lisaks võib omavolilise suurjäätmete väljaviimise eest saada trahvi.
Kui vana mööbli äravedu ja utiliseerimine tehakse valesti, võivad omanikel tekkida ka muud probleemid:

  • Naabrite rahulolematus. Renoveerimisel viiakse vanad mööbliesemed enne välja viskamist kõige sagedamini trepikotta. See häirib teisi, kuna tekib oht saada vigastusi;
  • Rõdude risustamine. Kui korteril on rõdu, muutub see automaatselt kogu rämpsu ladustamise kohaks. Alguses paigutatakse sinna asju ainult mõneks ajaks, ent inimesed ei märka ise, kui juba on rõdule kogunenud ebavajalikud asjad, mille äraveoks pole aega, jõudu ega soovi.

Seda kõike saab vältida, kui kasutate meie ettevõtte vana mööbli utiliseerimise teenuseid.

Miks tasub ehitusprahi utiliseerimiseks pöörduda meie poole?

On mitmeid põhjuseid, miks tasub kasutada ehitusjäätmete kogunemisel meie ettevõtte teenuseid:

  • Transpordiks vajalikud sõidukid. Seaduse järgi toimub ehitusprahi vedu spetsiaalse sõidukiga, mis tagab selle, et praht ei pudene tee peal maha. Kui seda reeglit ei järgita, satuvad jäätmed reovette;
  • Aja ja vaeva säästmine. Kliendid, kes kasutavad ehitusprahi äravedamise teenuseid, ei pea kulutama oma aega ja vaeva. Meil töötavad oma ala professionaalid, kes tagavad reeglitele vastava ehitusprahi äraveo;
  • Territooriumile ei kogune prahti;
  • Korrektne utiliseerimine. Jäätmed utiliseeritakse vastavalt kehtivatele eeskirjadele.

Kuidas kasutada teenust

Ehitusprahi äraveo ja utiliseerimise tellimiseks täitke taotlus meie ametlikul veebilehel. Märkige sinna oma nimi ja kontaktandmed. Meie haldur võtab teiega üksikasjade selgitamiseks ühendust.Meie ettevõttel on demokraatlik hinnapoliitika. Maksumus kujuneb vastavalt jäätmete mahule ja tüübile. Meie spetsialistid laadivad prahi ise transpordisse. Teie saate jätkata rahus ehitamist või renoveerimist, muretsemata kogunenud jäätmete korrektse utiliseerimise pärast.

[/read_more

Hinnapäring

    Kinnitan, et andmed on õiged ja tingimused on mulle arusaadavad