Küsi pakkumist

Mööbli paigaldus

Mööbli kokkupanek

Uue mööbli ostmisel näevad kliendid tavaliselt juba valmis tulemust: see on kokku pandud ja paigaldatud. Ent päriselu erineb sellest. Sõltuvalt konstruktsioonide keerukusest tuleb kulutada iseseisvalt kokkupanekule palju aega ja vaeva. Mööbli kokkupaneku ja mööbli paigaldamise hõlbustamiseks soovitame pöörduda meie ettevõtte poole. Meil töötavad kvalifitseeritud koostajad. Nendega saabub rõõm uuest mööbliesemest varem ning teie säästate aega ja energiat.

Teenuse eripära

Mööbli paigaldus hõlmab mitut peamist tüüpi tööd, mida teevad meie spetsialistid:

 • Kohaletoimetamine. Tarnime mööbliesemed hoolikalt kohale erisõidukiga;
 • Mööbli kokkupanek. Paneme kokku kõik pakendis olevad elemendid vastavalt kaasasolevale dokumentatsioonile;
 • Mööbli paigaldus. Meie kogenud meistrite abiga paigutate mööbli toas õigesse kohta.

Mõned inimesed keelduvad seda tüüpi teenustest, et säästa raha või kinnitada endale, et nad saavad selle ülesandega ise hakkama. Ent mõnikord on sellel katatroofilised tulemused. Mööbel, mis maksis palju raha, lihtsalt laguneb. Säästmine on võimalik, kui kasutate ettevõtte meistrite abi – tulemuseks on kindlalt koos püsiv mööbel.

Töö etapid

Igale mööbliesemele on lisatud detailide loend ja paigaldusjuhised. Alustuseks uurivad meie meistrid just neid dokumente. Paljud inimesed peavad mööbli kokkupanekut lihtsaks protseduuriks. Ent see arvamus on ekslik. Enne struktuuri kokkupanekut tuleb kõik põhjalikult läbi uurida. Seejärel pakivad spetsialistid detailid lahti ja ühendavad need omavahel.

Ettevõtte meistritel on alati kaasas tööriistakomplektid, mida võib vaja minna mööbli kokkupanekuks ja piaigaldamiseks. Nende tööriistadega fikseerivad nad hõlpsasti üksikud elemendid. Nad oskavad suurepäraselt lugeda jooniseid, mis võimaldab neil teostada mööbli kokkupanekut korrektselt.

Pärast mööbli kokkupanekut teostavad spetsialistid möögli paigalduse õigesse kohta. Kliendid ei pea ise midagi liigutama.

Tellida mööbli kokkupanek ja paigaldus

Teenuse tellimiseks täitke taotlus meie ametlikul veebilehel. Ettevõtte esindaja võtab teiega ühendust, et määrata kindlaks töö ulatus ja leppida kokku aeg.

Näita rohkem

Hinnapäring

  Kinnitan, et andmed on õiged ja tingimused on mulle arusaadavad

  Töötame mistahes keerukuse ja otstarbega mööbliga

  1

  Köögimööbel

  2

  Lastemööbel

  3

  Kontorimööbel

  4

  Pehme mööbel

  5

  Kaubandusmööbel

  6

  Korpusmööbel