Küsi pakkumist

Köögimööbli paigaldus

Meie ettevõte Moving abistab köögimööbli kokkupanekul ja paigaldamisel. Kui olete otsustanud pärast remonti või uue korteri ostmist uue köögimööbli kasuks, pöörduge selle paigaldamiseks meie poole. Toimetame selle teieni, komplekteerime ja paigaldame. Meil töötavad oma ala tõelised spetsialistid, kes saavad ülesandega probleemideta hakkama. Neil on laialdane kogemus igasuguse keerukusega mööbli kokkupanemisel ja paigaldamisel.

Miks tasub tellida köögi paigaldamisteenust

Köögimööbli ostmisel soovib iga koduperenaine, et see kestaks võimalikult kaua ning mööbli paigaldamine on sellisel juhul väga oluline. Enda kätega tehtud köögimööbli paigaldus põhjustab sagedasti katastroofilisi tulemusi või võtab mööbli kokkupanek väga palju aega. Pereliikmetel pole alati vajalikke teadmisi, oskusi ega tööriistu ning seetõttu võib kulutada liiga palju energiat, aega, närve. Lisaks võib mööbli kahjustamise korral kuluda ka lisaraha.

Pöördudes meie ettevõtte poole saab seda kõike vältida. Põhjusi pöörduda meie spetsialistide poole on mitmeid:

  • Suur töökogemus. Kogunenud teadmised võimaldavad koostada ja paigaldada köögimööblit väikese ajakuluga;
  • Kiire tellimuse täitmine;
  • Köögimööbli paigaldauseks vajalike tööriistade olemasolu.

Mida saavad kliendid

Kliendid saavad köögimööbli paigaldamise teenusega kaasa ka sõbraliku teeninduse. Meie töötajad suhtuvad oma töösse tähelepanelikult. Alustuseks uurivad nad juhiseid, pakivad köögielemendid hoolikalt lahti ja jätkavad pärast kliendiga konsulteerimist tööga.

Köögimööbli paigaldamine toimub vastavalt juhistele ja joonistele. Spetsialistid paigutavad mööbli vastavalt lisatud juhistele. Kvaliteetne lõpptulemus on garanteeritud. Mööbliesemeid ei kahjustata hoolimatuse või asjatundmatu tegevusega.

Tellida köögimööbli paigaldamine

Köök sisaldab tavaliselt suurt hulka detaile. Igal detailil on oma kokkupaneku eripära. Selleks, et mitte raisata aega, vaeva ja närve paigaldamisele, kasutage meie meistrite abi. Täitke eelnevalt taotlus veebilehel. Pärast taotluse saatmits võtavad meie haldurid teie ühendust, et täpsustada üksikasju. Maksumus sõltub töö mahust ja köögi keerukusest. Maksumus märgitakse lepingusse ilma varjatud teenustasudeta. Tänu kogenud koostajatele rõõmustab köögimööbel oma peremeest mitmeid aastaid.

Näita rohkem

Hinnapäring

    Kinnitan, et andmed on õiged ja tingimused on mulle arusaadavad