Küsi pakkumist

Ladustamine

Hoiustamine, ajutine ladustamine

Plaanite kolimist või renoveerimist? Ei tea, kus ladustada oma kodu- või kontorivara? Kasutage meie ettevõtte Moving laoteenuseid. Meil on erinevaid ladustamisruume, mis sobivad mööbli, seadmete ja muude esemete hoiustamiseks. Meie ruumides on teie isiklikud asjad turvaliselt hoitud. Te ei pea enam kuhjama kinni oma koridore, abiruume, rõdusid. Asjad on turvaliselt hoitud seni ajani, mil vajate neid taas.

Ladustamise hinna kujunemine

Täites päringut märgivad kliendid oma isikuandmed, isiklikud kontaktid ja ladustamise perioodi. Sõltuvalt hoiustamise mahust ja ajast määratakse esialgne ladustamishind.

Teie vara hoiustatakse euroalustel, mille suurus on 1200×800 ja mis on kuni 1,5 m kõrged.

Ühe kaubaaluse maksumus on 0,4 € + käibemaks / päev.

Lisateenuste maksumust saab vaadata siin.

Näide: isiklikud asjad ja ühetoalise korteri mööbel mahutatakse viiele kaubaalusele. Ladustamise periood 30 päeva, kogumaksumus 60 eurot + käibemaks.

Mida sisaldab ladustamisteenus Tallinnas

Te ei pea muretsema isikliku või kontori vara toimetamise eest hoiustamiskohta. Me teeme seda teie eest. Meie töötajad pakivad teie juures asjad ära ja teevad kõik vajalikud ettevalmistused. Esemete saatmine lattu toimub mitmes etapis:

  • Asjade nõuetekohane pakkimine edaspidiseks ladustamiseks;
  • Igale esemele kleebitakse silt ja koostatakse asjade täielik  loetelu;
  • Esemete transport õigesti valitud sõiduvahendiga;
  • Kindlustuse vormistamine. Antud valik sõltub kliendi soovidt. Kindlustusega saate vältida vara kahjustamise, rikkumise või kaotamisega seotud riske. Kindlustuspoliis aitab katta tekitatud kahju.

Ladustamisteenused kõigile

Pakume ajutiseks ladustamiseks või pikaajaliseks hoiustamiseks meie avaraid ladusid. Sinna mahuvad nii majapidamistarbed kui ka kontoriseadmed. Mööbli ladustamiseks oleme ette valmistanud kuivad ning pideva järelevalve all olevad avarad ladustamisruumid.

Laoteenuseid Tallinnas saavad kasutada eraisikud või juriidilised isikud. Meie ruumid sobivad ettevõtete mööbli, tehnika, seadmete ladustamiseks. Kinnitame, et ladudes on tagatud kõik tingimused erinevate esemete ohutuks hoiustamiseks. Esemete kvaliteet ja välisilme jäävad samaks. 

Näita rohkem

Hinnapäring

    Kinnitan, et andmed on õiged ja tingimused on mulle arusaadavad