Küsi pakkumist

Ehitusprahi äravedu

Ehituspraht on olmejäätmete kategooria, mis koosneb keskkonnale erinevat mõju avaldavatest klassidest. Seetõttu on oluline pöörata selle utiliseerimisele suuremat tähelepanu. Kui plaanite renoveerimist, planeeringu muudatust, väiksemat renoveerimist, siis pöörduge ehitusprahi äraveoks meie ettevõtte Moving poole.

Kuidas kujuneb ehitusprahi äraveo hind

Hind koosneb kahest komponendist:

  • Esemete peale- ja mahalaadimise ajakulu. Hind sõltub töötajate arvust ja transpordivahendi suurusest.
  • Utiliseerimistasu. Hind sõltub utiliseeritavate asjade hulgast – 1m3 30 eurot + käibemaks.

Näide maksumuse arvestusest: kipsplaatide äravedu 5. korruselt, kaks töötajat ühe tunni jooksul (laadimine, sõiduaeg, mahalaadimine prügimäele). Kipsplaatide maht on 1m3.

Prügi utiliseerimine maksab 30 eurot + 35 eurot teenuse eest. Antud tellimuse kogumaksumus on 65 eurot + käibemaks.

Miks on korrektne ehitusprahi äravedu oluline?

Ehitusprahi hulka kuuluvad vanad tapeedid, kasutatud tellised, puidujäätmed ja palju muud. Kõikidel materjalidel on erinev lagunemisaeg. Näiteks laguneb tellis vähemalt 100 aastat. Puit laguneb umbes kümne aastaga. Loodus on ka ilma nendeta juba tugevalt reostatud. Seetõttu tasub selliseid jäätmeid utiliseerida võimalikult varakult.
Kuid juhtub, et ehituspraht koguneb ehitamise või remondi käigus ning hiljem on ehitusprahi väljavedu keeruline. Lisaks tuleb teada korrektset ning keskkonda mitte kahjustavat hävitamist tegevaid ettevõtteid.

Miks tasub ehitusprahi utiliseerimiseks pöörduda meie poole?

On mitmeid põhjuseid, miks tasub kasutada ehitusjäätmete kogunemisel meie ettevõtte teenuseid:

  • Transpordiks vajalikud sõidukid. Seaduse järgi toimub ehitusprahi vedu spetsiaalse sõidukiga, mis tagab selle, et praht ei pudene tee peal maha. Kui seda reeglit ei järgita, satuvad jäätmed reovette;
  • Aja ja vaeva säästmine. Kliendid, kes kasutavad ehitusprahi äravedamise teenuseid, ei pea kulutama oma aega ja vaeva. Meil töötavad oma ala professionaalid, kes tagavad reeglitele vastava ehitusprahi äraveo;
  • Territooriumile ei kogune prahti;
  • Korrektne utiliseerimine. Jäätmed utiliseeritakse vastavalt kehtivatele eeskirjadele.

Kuidas kasutada teenust

Ehitusprahi äraveo ja utiliseerimise tellimiseks täitke taotlus meie ametlikul veebilehel. Märkige sinna oma nimi ja kontaktandmed. Meie haldur võtab teiega üksikasjade selgitamiseks ühendust. Seejärel sõlmitakse leping. Meie ettevõttel on demokraatlik hinnapoliitika. Maksumus kujuneb vastavalt olmejäätmete mahule ja tüübile. Meie spetsialistid laadivad prahi ise transpordisse. Teie saate jätkata rahus ehitamist või renoveerimist, muretsemata kogunenud jäätmete korrektse utiliseerimise pärast.

Näita rohkem

Hinnapäring

    Kinnitan, et andmed on õiged ja tingimused on mulle arusaadavad