Mööbli paigaldus

Mööbli paigaldus hõlmab mööbli kohale viimist, kokkupanekut ja paigaldamist. Meie monteerime ja paigaldame mööbli vastavalt kaasasolevatele saatedokumentidele. Saatedokumendid on mööbli spetsifikatsioon, kus on loetelu mööbli detailidest ning paigaldamisjuhend. Vastavalt saatedokumentidele toimub mööbli jaotamine ruumide kaupa, mööbli paigutamine vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele. Saatedokumendid on vajalik abivahend mööbli paigalduse teostamiseks ilma kõrvalise juhendajata.

Mööbli kokkupanek ja demonteerimine

Kõik mööbliesemed aga ei vaja lahtivõtmist ja kokkupanemist, näiteks  kapid, kummutid ja diivanid. Demonteerimise otstarbekus ja vajalikkus on seotud mitmete teguritega ja nendega tuleb arvestada, sest see mõjub kogu kolimise tähtajale ja hinnale.


Mööbli lahti võtmine on vajalik järgmistes olukordades:

  • Mööbliesemeid ei ole võimalik ruumi toimetada. Voodite , magamiskomplektide, kokkupandavate riiulite, laiade kappide ja ebatavalise konstruktsiooniga mööblite demonteerimine on kohustuslik.
  • Mööbel ei mahu lifti. Monteerimise otstarbekus sõltub lifti olemasolust ja suurusest, maja kõrgusest, mööbli hulgast ja kõigele sellele kuluvast ajast.

Kui mööbli demonteerimine on hädavajalik,  on soovitatav usaldada mööbli paigaldus spetsialistide kätte, sest iseseisev kokkupanek võib mööblit kahjustada.

Meie spetsialistid teostavad professionaalset mööblimontaaži, mis sisaldab järgmisi etappe: 

  • Mööbli demonteerimine
  • Mööbli osade ja detailide märkimine kleepsude ja markeritega
  • Detailide kvaliteetne pakkimine, mille alla kuuluvad ka kergesti purunevad esemed (klaasid, peeglid)

Peale mööbli saabumist sihtkohta, monteerime selle uuesti kokku vastavalt juhendile ja kliendi soovile.  

Mööbli paigalduse eripärad
Pöörame Teie tähelepanu sellele, et mööbli kokkupanek võtab rohkem aega kui demonteerimine, eriti kui mööbel on ebastandartne. Kui mööbli paigaldusega tegelevad meie spetsialistid, võite kindel olla, et lõpptulemus saab olema korralik ja kvaliteetne.

NB! Odavmööblit ei soovitata enam teist korda kokku panna, sest selle detailid on ebakvaliteetsed ning mööbel ei suuda kanda enda esialgset funktsiooni.