Kolimisteenused

Üks tõeliselt hea kolimisteenus hõlmab endas kõike!

 Professionaalsed kolijad, kes käivad Teie esemetega hoolikalt ümber ning toimetavad absoluutselt iga viimsegi asja tervelt kohale.

 Pakendamist, mille alla kuuluvad kõik abivahendid ja pakkematerjalid. Usinad pakkijad hoolitsevad ise selle eest, et kõik esemed saaksid kompaktselt pakitud, sorteeritud ja kaasa võetud.

 Mööbli montaaži/demontaaži, et mugavalt ära kolida ka kõige suuremad sekstioonkapid. Meie võtame lahti, meie paneme kokku- Teie keskenduge uutele ja ärevatele emotsioonidele, mida pakub uus elukoht!

 Transporti, mis on mahukas ja kiire.

 Kindlustust, et kolimisteenused oleksid algusest lõpuni turvaliselt teostatud.

 Mida teha taimede ja loomadega? Kolimisteenused on meie ala ja oskame ümber käia ka kolimise juurude kuuluva õrnema temaatikaga. Loomade puhul konsulteerime alati veterinaariga, et tagada looma jaoks sobilikd tingimused. Taimi kohtleme erilise ettevaatusega ja võtame arvesse kõiki asjaolusid, et taim saaks välistingimustest võimalikult vähe mõjutatud.

 Moving.ee kolimisteenused pakuvad võimalust ka tellida ainult transport või ainult kolijad. Oleme paindlikud ja leiame igale kliendile parima lahenduse vastavalt tema vajadustele!

 Enne kolimisteenuste tellimist on eelnevalt vaja teha pisut ettevalmistusi. Nendest loe lähemalt siit..