Kaubavedu

Üks meie põhitegevusest on ka esemete kiire ja muretu vedu. Veoteenuseid teostame üle Eesti ja seda mugavalt uksest-ukseni.  Pakume täis- ja osakoormus vedusid. Veoteenused sobivad esemetele kaaluga kuni 1 tonn, kõrgusega 2 meetrit ja pikkusega kuni 3,2 meetrit. Kaubaveoks sobivad kõik asjad, kaubad ja esemed, mis ei vaja veoseks spetsiaalseid tingimusi (näiteks kala,šokolaadi kommid, jäätis) ning lube (kütus, gaas jne). Kui soovite kaubavedu Eestis kindlal päeval, siis vaadake kindlasti meie kalendrist, kas teenus on see päev saadaval. Vabade autode olemasolul saame kaubavedu teostada ka juba samal päeval.

Moving.ee on ettevalmistunud igasugusteks olukordadeks, mistõttu oleme varustanud ennast kõige vajalikuga, alates koormarihmadest ja lõpetades pakkekilega. Teie heaolu ja kvaliteetsed veoteenused on meie prioriteet.

Tallinnas on veoteenused tunnihinna põhised ja väljaspool Tallinnat 0,74 €/km.  Oleme teostanud ka juba 25 hotelli ruumide vedu.   maxaman side effects. Reval Park Hotel & Casino – Valga. Demonteerisime santehnikat, uksi, suuri kappe jne.  ehk teisiti öeldes- kogu sisustust. Utiliseerisime rohkem kui 20 akent Eesti  Keskkonnauuringute kesklaboril, neljandalt korruselt, kus ühe akna kaal oli 110kg.